TRNAVA

PROFESIONÁLNE OPALOVACIE ŠTÚDIO
V našich pobočkách sa ako v prvých na Slovensku vždy objavujú všetky popredné novinky v opaľovaní. Ako prvý sme priniesli revolučnú technológiu opaľovania TWIST, technológiu kolatánových trubíc, rovnako technológiu RUBINO trubíc. Ak sa na trhu objaví nový trend v opaľovaní, u nás ho zaručene nájdete.

O nás

Prečo si zvoliť práve nás?

Profesionáli
Sme prvé profesionálne opaľovacie štúdio v Trnave. Ako prvý sme priniesli revolučnú technológiu opaľovania TWIST, technológiu kolatánových trubíc, rovnako technológiu RUBINO trubíc.

Nemusíte čakať
Disponujeme dostatočným množstvom moderných opaľovacích zariadení nato, aby ste u nás na opaľovanie nemuseli čakať, ani sa vopred objednávať.

Kozmetika
K opaľovaniu patrí aj kvalitná kozmetika, ktorú Vám ponúkame za najlepšie ceny.

Otváracie hodiny
Otváracie hodiny sme v maximálnej možnej miere rozšírili a sme otvorení prakticky stále. Vždy budeme mať otvorené počas všetkých aj voľných dní a siatkov a naše prevádzky nájdete zavreté len v zákonom vymedzených dňoch.

U nás

sa budete cítiť super

Coffe&Bar
U nás si po alebo ešte pred opaľovaním môžete vychutnať kvalitnú voňavú a najmä z lásky pripravovanú kávu, limonády, čaje a iné nealko nápoje.

Klimatizácia
Klimatizované priestory sú u nás samozrejmosťou.

Diskrétnosť a komfort
Naše priestranné kabínky Vám poskytnú úplnú diskétnosť a komfort. Okrem iného v nich nájdete odličovacie tampóny, odličovacie mliečka, deodorant a malú pozornosť k tomu.

Vibromasážna terapia
U NÁS MÁTE VIBROMASÁŽNU TERAPIU K OPAĽOVANIU ZADARMO.

Virtuálna prehliadka

Vstúpte do našich priestorov