SOLÁRIUM NITRA

PROFESIONÁLNE SOLÁRIUM
V našich pobočkách sa ako v prvých na Slovensku vždy objavujú všetky popredné novinky v opaľovaní. Ako prvý sme priniesli revolučnú technológiu opaľovania TWIST, technológiu kolatánových trubíc, rovnako technológiu RUBINO trubíc. Ak sa na trhu objaví nový trend v opaľovaní, u nás ho zaručene nájdete. Neváhajte a navštívte nás v solárium Nitra.

O nás

Prečo si zvoliť práve nás?

Profesionáli
Sme prvé profesionálne solárium na Slovensku. Na trhu pôsobíme od roku 1998. 20 rokov skúseností je zárukou Vašej spokojnosti. Ako prvý sme priniesli revolučnú technológiu opaľovania TWIST, technológiu kolatánových trubíc, rovnako technológiu RUBINO trubíc.

Nemusíte čakať
Disponujeme dostatočným množstvom moderných opaľovacích zariadení nato, aby ste u nás na opaľovanie nemuseli čakať, ani sa vopred objednávať.

Kozmetika
K opaľovaniu patrí aj kvalitná kozmetika, ktorú Vám ponúkame za najlepšie ceny.

Otváracie hodiny
Otváracie hodiny sme v maximálnej možnej miere rozšírili a sme otvorení prakticky stále. Vždy budeme mať otvorené počas všetkých aj voľných dní a sviatkov a naše prevádzky nájdete zavreté len v zákonom vymedzených dňoch.

U nás

sa budete cítiť super

Coffe&Bar
U nás si po alebo ešte pred opaľovaním môžete vychutnať kvalitnú voňavú a najmä z lásky pripravovanú kávu, limonády, čaje a iné nealko nápoje.

Klimatizácia
Klimatizované priestory sú u nás samozrejmosťou.

Diskrétnosť a komfort
Naše priestranné kabínky Vám poskytnú úplnú diskétnosť a komfort. Okrem iného v nich nájdete odličovacie tampóny, odličovacie mliečka, deodorant a malú pozornosť k tomu.

Vibromasážna terapia
U NÁS MÁTE VIBROMASÁŽNU TERAPIU K OPAĽOVANIU ZADARMO.

Virtuálna prehliadka solárium Nitra

Vstúpte do našich priestorov